Ти просто зачаровываешь. У тебе особливий шарм і магнетизм.

Ти як весняна квітка: життєрадісна і доглянута. (Ви можете більше дізнатися про те, як виглядати дорого і доглянуто кожен день, прочитавши статтю).

З тобою мені завжди комфортно, а без тебе самотньо.

Найтепліші, найніжніші слова я дарую тобі, кохана. Ти гідна тільки восхищенья. Ти подарувала мені крила щастя. Твоя чарівна усмішка твоя краса просто чарує мене. Ти найкрасивіша дівчина на світі. Мені так з тобою добре, затишно і спокійно. Кожен день я чекаю з тобою зустрічі знову і знову, кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Я без тебе, як сонце без тепла, як соловей без пісні. Ти моє життя. Я зроблю тебе щасливою у всьому світі, моя рідна.

Така рутина навколо, але і вона стає святковою, варто тобі з’явитися поблизу.

Тільки коли я побачив тебе, я зрозумів, що значить природна краса!

Ти до неможливості красива і чарівна, чарівна і приваблива!

Ти — той самий чоловік, завдяки якому в цьому світі є чудеса і справжні почуття. Спасибі за твою красу, за твою харизму, за твоє багате і щедре серце.

Хіба я винен, що тільки твій милий голос може мене заспокоїти? Необов’язково знаходитися поруч, можеш просто надсилати мені звукові послання.

Твоя любов до мене як хвилі в морі: іноді спокійна, а іноді бурхлива, але головне — вона є.

Ти завораживаешь своїм поглядом настільки, що я готовий дивитися на тебе вічно.

Улюблена і єдина, найкраща дівчина на світі. Ти ввійшла в моє життя і зробила з неї квітучий рай. Моя любов до тебе так сильна, що може подолати всі перешкоди на шляху, який би величини вони не були. Тільки з тобою поруч я шалено щасливий, тільки ти одна мені потрібна на світі. Поруч з тобою мені світло і тепло. Я люблю тебе, моє сонечко, і постараюся зробити тебе найщасливішою на світі. Ти стала найбільшою в світі, і я з нетерпінням завжди чекаю зустрічі з тобою, моя жадана.

Я розгублений і не знаю, як зробити комплімент дівчині, коли на мові навіть немає відповідних слів, щоб описати всі твої якості. Для мене ти без вади.

Ти – мій ідеал!

Твоя краса змушує мене відчувати на вершині світу!

Ти світло моїх очей, моя любов, підтримка і опора. Ти найкраще, що було в моєму житті.

Навіть ненафарбована ти виглядаєш просто шикарно.

Ні, я не знаю слів, що могли б описати твої прекрасні риси!